Pracuji

FBŠ Hattrick Brno z.s. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
VÍTEJTE VE SPORT FAMILY AREA
Sportovní hřiště přímo v NC Královo pole pro každého!

Vážení zákazníci,
v souladu s obecným nařízením 2016/679 pocházející od Evropského parlamentu a Rady EU tzv. GDPR (General Data Protection Regulation) o ochraně osobních údajů schváleným v dubnu 2016 s účinností od 25. května 2018, Vás chceme informovat o zabezpečení a ochraně Vašich osobních údajů, které zpracováváme v souvislosti s návštěvou webových stránek spolku FBŠ Hattrick Brno, z.s.,  www.familysportarea.cz.

Zpracování osobních údajů:

Za účelem vyřízení a odeslání objednávky zpracováváme tyto osobní údaje:
jméno a příjmení, e-mail, tel.kontakt, ulice a čp., město, PSČ, doručovací adresa, IČ, DIČ.

Pro zpracování osobních údajů v souvislosti s vyřízením objednávky (smlouvy) se nevyžaduje souhlas osoby.
Spolek FBŠ Hattrick Brno, z.s. bude výše uvedené osobní údaje zákazníků zpracovávat po dobu 5 let od uzavření příslušné objednávky – smlouvy o využívání sportoviště.

Za účelem vyřízení a odeslání objednávky přes registraci a zřízení osobního účtu zákazníka zpracováváme tyto osobní údaje:
jméno a příjmení, e-mail, tel.kontakt, ulice a čp., město, PSČ, doručovací adresa, číslo bankovného účtu,  IČ, DIČ.
Registrace a zřízení osobního účtu zákazníka slouží pro rychlejší a pohodlnější nákup na e-shopu spolku FBŠ Hattrick Brno, z.s.
Souhlas k vytvoření registrace a osobního účtu na www.familysportarea.cz je dobrovolný a máte právo souhlas kdykoliv odvolat proklikem přímo v registraci nebo formou písemné informace zaslané na adresu správce nebo na e-mailovou adresu uvedenou na webových stránkách.

V případě nesouhlasu budou Váš osobní účet a registrace s veškerými údaji vymazány.

V souvislostí s vyřizováním podnětů, dotazů a reklamací:

Spolek FBŠ Hattrick Brno, z.s. zpracovává osobní údaje zákazníků poskytnuté v souvislosti s vyřízením různých dotazů a požadavků. Tyto poskytnuté osobní údaje se budou zpracovávat pouze v nezbytném rozsahu a jen do doby vyřízení daného dotazu nebo požadavku.
Pro zpracování osobních údajů v souvislosti s uplatněním reklamace výrobku se nevyžaduje souhlas osoby uplatňující reklamaci. Právním základem pro toto zpracování osobních údajů je plnění smluvních a zákonných povinností spolku FBŠ Hattrick Brno, z.s.
Za účelem rozesílání obchodních nabídek zpracováváme tyto osobní údaje:
e-mailovou adresu, přehled e-mailů, které jsme vám zaslali, údaje o tom, jakým způsobem jste nám poskytli souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a kdy jste jej odvolali.

Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli odvolané. I v případě souhlasu máte možnost v rámci každého e-mailu okamžitého zrušení zasílání nabídek a vyřazení e-mailové adresy z databáze.

Zasílání nabídek a zpracovávání osobních údajů budou do doby odvolání uděleného souhlasu.

Komu budeme Vaše údaje předávat?

Osobní údaje spolek FBŠ Hattrick Brno, z.s. zpracovává sám.
K Vašim osobním údajům mohou získat přístup v určitém rozsahu provozovatelé našich IT systémů a účetní spolku:
Vaš prostor, s.r.o., se sídlem Brno, Poděbradova 4, IČO: 29294444
Ladislava Bednářová, Gebauerova 15, 615 00 Brno, IČO: 48854557.